TERRA NATURI MAKE-UP TEINT
Št. artikla 3105207
star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
Izdelek Müllerjeve lastne blagovne znamkeMüllerjeva lastna blagovna znamka
Gobica za ličenje Terra Naturi

Gobica za ličenje Terra Naturi

star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
Št. artikla 3105207
2,99 €
vključeno DDV.
Barva: Dunkelrot
Vsebina: 1 Količina

Podrobnosti izdelka

Terra Naturi gobica za ličenje je praktičen pripomoček za nanašanje in zabrisovanje tekočih ter kremnih tekstur, kot sta tekoča podlaga ali korektor.

  • Zaradi kapljičaste oblike s koničasto in zaobljeno stranjo je primerna tako za nanos na večjih površinah kot za natančno delo.
  • Mehka struktura omogoča enakomerno zabrisovanje ličil za poenoten videz kože.
  • Izdelana je iz biološko razgradljivega materiala, kar predstavlja zavestno izbiro za vsakodnevno rutino ličenja.
  • Preprosto se očisti z blagim šamponom in toplo vodo.

Zahvaljujoč posebni obliki se gobica prilagodi konturam obraza. Širša, zaobljena stran je idealna za nanos tekoče podlage na večje predele, kot so lica in čelo, konica pa služi ciljnemu prekrivanju manjših mest. Izdelek zagotavlja preprosto uporabo in prijeten občutek na koži. Pred ponovno uporabo se mora gobica popolnoma posušiti.

Vsebina1 Količina
Vrsta izdelkaMake-Up Schwämmchen
Podrobnosti o materialuBiorazgradljiva goba
Opomba za uporaboPrimerno za nanašanje ličil.
Premer4.2 cm
BarvaTemno rdeča
Dolžina6.3 cm
Obvestilo o negiUmijte z blagim šamponom in toplo vodo, nato pa popolnoma posušite.
ProizvajalecTOTALPartners AG
Naslov proizvajalcaZum Vogelsang 9, DE-88699 Frickingen
Možnost stikawww.mueller.eu