
Št. artikla 2960959

essence čopič za mešanje vse v enem
Vsebina: 1 Količina
Čopič All in One Blending Brush znamke essence je vsestranski pripomoček za brezhiben zaključek ličenja. Z njim je mogoče enostavno nanesti in zabrisati senčila, osvetljevalce ali puder.
Ta čopič za zabrisovanje je v kozmetični torbici pravi vsestranski talent. Zahvaljujoč mehkim ščetinam omogoča nežen nanos in brezhibno zabrisovanje različnih izdelkov za ličenje. S čopičem je mogoče natančno nanesti tako kremne kot pudraste formulacije. Ročaj, ki je mehak na dotik, se dobro prilega dlani in olajša uporabo. Poleg tega je čopič primeren tudi za nanos korektorja za prekrivanje manjših nepravilnosti.
| Vsebina | 1 Količina |
| Vrsta izdelka | Augenbrauenpinsel |
| Opomba za uporabo | Ta čopič je odličen za nanašanje in zabrisovanje tekstur korektorja, s čimer prikrije manjše nepravilnosti. Po uporabi je treba orodje očistiti, idealno z malo blagega mila in mlačne vode. Izperite ga in pustite, da se posuši, nato pa je čopič pripravljen za ponovno uporabo. |
| Proizvajalec | cosnova GmbH |
| Naslov proizvajalca | Frankfurt (D-65843) |
| Možnost stika | service@cosnova.eu |