Podoba blagovne znamke DUCHESSE
Št. artikla 2093392
star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
Izdelek Müllerjeve lastne blagovne znamkeMüllerjeva lastna blagovna znamka
Duchesse krpe za enkratno uporabo Sensitive, 50 kosov

Duchesse krpe za enkratno uporabo Sensitive, 50 kosov

star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
Št. artikla 2093392
2,45 €
0,49 € / 10 Količinavključeno DDV.
Vsebina: 50 Količina

Podrobnosti izdelka

Krpice za umivanje za enkratno uporabo Sensitiv znamke DUCHESSE so nežen dodatek k vsakodnevni negi telesa. Primerne so za nego doma, hkrati pa so priročne tudi na potovanjih.

  • Izdelane so iz materiala, podobnega tekstilu, ki je na koži prijetno mehak
  • Posebej odporne na trganje in stabilne oblike tudi v mokrem stanju
  • Beljene brez klora in veganske

Krpice so izdelane iz mešanice viskoze in PET, kar jim zagotavlja mehkobo in hkrati vzdržljivost. Zahvaljujoč tem lastnostim omogočajo temeljito in nežno čiščenje različnih tipov kože. Kakovost materiala je zasnovana tako, da krpice tudi ob stiku z vodo ohranijo svojo strukturo in ne razpadejo na vlakna.

Vsebina50 Količina
Vrsta izdelkaEinmalwaschlappen
Značilnostiveganski
Podrobnosti o materialu20 % viskoza, 80 % PET
Opomba za uporaboNe splakujte v stranišče. Po uporabi odvrzite med običajne smeti. Plastične vrečke si ne nadevajte čez glavo, saj to predstavlja nevarnost zadušitve.
ProizvajalecDr. Schumacher GmbH
Naslov proizvajalcaAm Roggenfeld 3, 34323 Malsfeld
Možnost stikawww.mueller.eu