
Št. artikla 2842839

Bübchen šampon in gel za prhanje 2 v 1 Schiggy
Vsebina: 230 ml
Bübchen šampon in gel za prhanje 2 v 1 Schiggy izjemno nežno očisti kožo in lase ter poskrbi za zabavno kopanje. Negovalna formula z aloe vero in pšeničnimi proteini je prilagojena potrebam nežne otroške kože.
Nega 2 v 1 vsakodnevno umivanje spremeni v pustolovščino. Blaga formula nežno čisti, ne da bi izsušila kožo, in za seboj pusti prijeten vonj. Barvit dizajn s priljubljenim likom Schiggy v kopalnico prinaša veselje, nego telesa pa spremeni v zabavo.
| Vsebina | 230 ml |
| Vrsta izdelka | Duschgel |
| Dermatološko testirano | Da |
| Sestavine | Sestavine: voda, natrijev lavril sulfat, dinatrijev lavril sulfosukcinat, kokamidopropil betain, glicerin, natrijev klorid, sok listov aloe vere v prahu, hidrolizirane pšenične beljakovine, lavril laktat, gvar hidroksipropiltrimonijev klorid, glikol distearat, lavret-4, fenoksietanol, natrijev benzoat, natrijev citrat, citronska kislina, natrijev sulfat, silicijev dioksid, parfum, CI 42051 |
| PH-nevtralen za kožo | Da |
| Opomba za uporabo | Porabite v 12 mesecih po odprtju. |
| Obvestilo o uporabi | Kozmetični izdelek, ni za pitje ali uživanje |
| Proizvajalec | Bübchen Werk Ewald Hermes Pharmazeutische Fabrik GmbH |
| Naslov proizvajalca | 59494 Soest |
| Možnost stika | 0800 38 38 838 |