BANILA CO
Št. artikla 2914580
star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
BANILA CO Clean It Zero čistilni balzam original

BANILA CO Clean It Zero čistilni balzam original

star-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty iconstar-rating-empty icon
Št. artikla 2914580
19,99 €
199,90 € / 1 lvključeno DDV.
Vsebina: 100 ml

Podrobnosti izdelka

Clean It Zero Cleansing Balm Original znamke BANILA CO je izdelek za čiščenje obraza, ki v enem samem koraku odstrani ličila in nečistoče. Ta korejski čistilni balzam se ob stiku s kožo iz teksture sorbeta spremeni v nežno olje.

  • Z lahkoto odstrani ličila, vključno z vodoodpornimi izdelki, ter odvečni sebum
  • Formula z izvlečkom acerole in termalno vodo (Onsen-Sui)
  • Iz trdne teksture balzama se spremeni v svilnato olje
  • Za čisto in osveženo kožo po uporabi

Hipoalergena formula je zasnovana tako, da kožo očisti, ne da bi ji odvzela naravno vlažnost. S priloženo lopatico se zajame majhna količina balzama in nanese na suho kožo. Z nežnim masiranjem s krožnimi gibi se ličila in ostanki nečistoč raztopijo. Nato se doda malo mlačne vode za emulgiranje olja, na koncu pa se izdelek temeljito spere.

Vsebina100 ml
Vrsta izdelkaReinigungscreme
SestavineEtilheksil palmitat, cetil etilheksanoat, PEG-20 gliceril triizostearat, PEG-10 izostearat, sintetični vosek, onsen-sui, fenoksietanol, butilen glikol, izvleček korenine litospermum eritrohizon, tokoferil acetat, dišava, etilheksilglicerin, voda, 1,2-heksandiol, izvleček listov/stebla navadne marmore (Marmora Vulgaris), izvleček aspalathus linearis, izvleček korenine angelike archangelice, izvleček plodov acerole (Malpighia glabra), kopolimer polidietilen glikol adipata/IPDI, kopolimer akrilatov/amonijevega metakrilata, kopolimer akrilatov/metoksi PEG-15 metakrilata
Opomba za uporaboZa nanos balzama uporabite priloženo lopatico. S konicami prstov ga nežno vmasirajte v suho kožo, da odstranite ličila in druge ostanke. Dodajte malo vode, da emulgirate olje, in ponovno vmasirajte. Temeljito sperite z mlačno vodo ali obrišite z robčkom za obraz ali odstranjevalcem ličil.
Ciljna skupinaDame|Moški|Unisex
ProizvajalecF&CO Co.
Naslov proizvajalca4th Floor, 223, Teheran-ro Gangnam-gu Seoul
Možnost stikawww.banilaco.com